- AXIS_COMMUNICATIONS

Цена
€955 85 / 1869 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Axis P8815-2 3D People Counter - People counting system - wired - 10/100 Ethernet - white
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | People counting system |
| Environment | Indoor |
| Functions | Movement detection, bi-directional counting |
| Power Source | PoE |
| Connectivity Technology | Wired - SNMP, SNMP v2c, SNMP v3 |
| Remote Management Interface | Ethernet 10/100 |
| Features | H.264 streaming video, PoE, DHCP support, Syslog support, IPv6 support, Quality of Service (QoS), IPv4 support, LLDP support, DiffServ Code Point (DSCP) support, User Datagram Protocol (UDP), DynDNS, DNS support, NTP support, IGMP support |
| Camera | |
| Image Sensor | RGB CMOS - 1/2.9" |
| Lens Aperture | F/2.2 |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Max Digital Video Resolution | 1920 x 1080 |
| Video Modes | 1080p |
| Features | Password protection, Zipstream technology, Access Control, ONVIF (Profile S) support, ONVIF (Profile G) support, digest authentication, IP address filtering, signed firmware, secure boot, fixed iris, flexible counting area, 5 lux minimum illumination |
| Motion Sensor | |
| Installation Height | 250 - 600 cm |
| RAM | |
| Installed Size | 1 GB |
| Flash Memory | |
| Installed Size | 512 MB |
| Software | |
| Type | Windows decoder 1-user licence |
| Miscellaneous | |
| Product Material | Aluminium / plastic |
| Colour | White |
| Localisation | Australia, China, Japan, Korea, United Kingdom, Europe |
| Encryption Algorithm | SSL |
| Authentication Method | Secure Shell (SSH) |
| Warranty | 5-year warranty |
| Power Consumption Operational | 6 Watt |
| Compliant Standards | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, FCC CFR47 Part 15 B, IEC 60529 IP40, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-78, VCCI Class A, RCM, IS13252, KN35, USGv6, AS/NZS CISPR 32 Class A, KN32 Class A, EN 55032 Class A, IEC/EN/UL 62368-1, IEEE 802.1x, NIST SP500-267, ICES-3(A)/NMB-3(A), IPv6 |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 16.8 cm |
| Depth | 7.8 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 450 g |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 85% (non-condensing) |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Marketing Description | AXIS P8815-2 3D People Counter combines stereoscopic imaging with 3D analytics for reliable people counting even in challenging conditions. From retail stores to museums, it provides valuable information that can help you gain insights into visitor trends |
| Connectivity Technology | Wired - SNMP, SNMP v2c, SNMP v3 |
| Width | 16.8 cm |
| Depth | 7.8 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 450 g |
| Type | Windows decoder 1-user licence |
| Max Digital Video Resolution | 1920 x 1080 |
| Video Modes | 1080p |
| Features | H.264 streaming video, PoE, DHCP support, Syslog support, IPv6 support, Quality of Service (QoS), IPv4 support, LLDP support, DiffServ Code Point (DSCP) support, User Datagram Protocol (UDP), DynDNS, DNS support, NTP support, IGMP support |
| Features | Password protection, Zipstream technology, Access Control, ONVIF (Profile S) support, ONVIF (Profile G) support, digest authentication, IP address filtering, signed firmware, secure boot, fixed iris, flexible counting area, 5 lux minimum illumination |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Compliant Standards | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, FCC CFR47 Part 15 B, IEC 60529 IP40, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-78, VCCI Class A, RCM, IS13252, KN35, USGv6, AS/NZS CISPR 32 Class A, KN32 Class A, EN 55032 Class A, |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Product Type | People counting system |
| Environment | Indoor |
| Functions | Movement detection, bi-directional counting |
| Power Source | PoE |
| Remote Management Interface | Ethernet 10/100 |
| Image Sensor | RGB CMOS - 1/2.9" |
| Colour | White |
| Lens Aperture | F/2.2 |
| Installation Height | 250 - 600 cm |
| Installed Size | 1 GB |
| Installed Size | 512 MB |
| Product Material | Aluminium / plastic |
| Encryption Algorithm | SSL |
| Authentication Method | Secure Shell (SSH) |
| Warranty | 5-year warranty |
| Power Consumption Operational | 6 Watt |
| Humidity Range Operating | 10 - 85% (non-condensing) |
| Localisation | Australia, China, Japan, Korea, United Kingdom, Europe |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип камера | Кубична |
| Резолюция | 1080p |
| Връзка | IP |
| За закрито/открито | За закрито |
| IP клас на защита | Няма |
| Обхват на нощно виждане (m) | 0 |
| PoE поддръжка | Да |
| Фокусно разстояние (mm) | 2.8 |
| Двупосочно аудио | Не |
| Детекция на движение | Да |
| Вграден микрофон | Не |
| MicroSD слот | Не |
| AI разпознаване | Да |
| Pan/Tilt/Zoom | Не |
| Тегло | 0.00кг |
AXIS P8815-2 3D People Counter WH
Преброявайте точно влизащите и излизащите хора във вашия обект с AXIS P8815-2 3D People Counter. Това дискретно устройство за таванен монтаж използва усъвършенствано 3D стерео виждане, за да осигури над 99% точност на преброяване дори при трудни светлинни условия. Идеално за търговски обекти, транспортни центрове и умни сгради, то предоставя приложими анализи за оптимизиране на операциите и подобряване на клиентското изживяване.
Ключови Предимства
- Висока точност — 3D стерео виждането гарантира надеждно преброяване с над 99% точност, дори в претъпкани или слабо осветени среди.
- Съвместимост с поверителността — Не се записват лични данни или разпознаване на лица; обработват се само анонимни данни за преброяване.
- Лесна интеграция — Безпроблемно свързване с AXIS и платформи на трети страни чрез отворени API.
- Дискретен дизайн — Компактният бял корпус се вписва в тавана, като е незабележим във всяка обстановка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сензор | Двоен 1/3" CMOS |
| Резолюция | 2x 640x480 |
| Точност на преброяване | >99% |
| Монтаж | Таван (вътрешен) |
| Свързване | Ethernet (PoE+) |
| Захранване | PoE+ (IEEE 802.3at) |
| Работна температура | 0°C до 40°C |
| Размери | 120 x 120 x 45 mm |
| Тегло | 200 g |
Какво има в кутията
- AXIS P8815-2 3D People Counter
- Монтажна скоба
- Винтове и дюбели
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









